SOLID LINK Sp. z o.o.

Tel.: +48 71-787-9707
Ul. Jesionowa 49/45,
50-504 Wroclaw,
POLAND


Firma SOLID LINK Sp. z o.o. jest długoletnim dystrybutorem Celduc® Relais w Polsce. Nasza współpraca datuje się od roku 1997. Specjalizujemy się w dystrybucji przekaźników półprzewodnikowych, sterowników mocy i kontaktronowych czujników zbliżeniowych tego francuskiego producenta o ponad 40-letnim doświadczeniu. Posiadamy duże stany magazynowe produktów Celduc® Relais, co pozwala nam realizować większość zamówień w krótkim czasie. Budujemy trwałą współpracę handlowo-doradczą z naszymi Klientami opartą na fachowości, solidności, partnerstwie i dokładnym rozpoznaniu ich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Przekaźniki półprzewodnikowe (SSR)

Przekaźniki półprzewodnikowe są stosowane do włączania wszystkich rodzajów obciążeń. Trzy największe obszary zastosowań to: przemysłowe grzanie, regulacja temperatury i sterowanie przemysłowym oraz publicznym oświetleniem. Codziennie powstają nowe zastosowania wymagające niezawodności, cichej pracy i długiej żywotności. Przekaźniki półprzewodnikowe znajdują zastosowanie w przemyśle elektronicznym, medycznym, spożywczym, kolejnictwie, przetwórstwie tworzyw sztucznych i opakowań.

W przeciwieństwie do przekaźników i styczników elektromagnetycznych przekaźniki SSR nie posiadają żadnych ruchomych części. Oznacza to, że nie ma części, które zużywają się. Oczekiwana żywotność przekaźnika SSR przekracza miliard zadziałań, a więc jest 10-krotnie dłuższa niż większości przekaźników EMR. Ich stosowanie zapobiega nieprzewidzianym przerwom produkcyjnym, co pozwala znacząco obniżyć koszty serwisowania, co jest wielką zaletą we współczesnej działalności produkcyjnej 24 h/24 h. Celduc® Relais posiada ponad 40-letnie doświadczenie w technologii przekaźników półprzewodnikowych!

Czujniki zbliżeniowe

Czujniki zbliżeniowe są ważnym elementem układów nadzorowania, kontroli i regulacji parametrów pracy maszyn oraz środowiska produkcyjnego. Właściwy poziom cieczy lub przepływu, detekcja położenia/obecności przedmiotów lub zamknięcia/otwarcia drzwi i okien pozwala na utrzymanie niezbędnych warunków pracy. W tej kategorii oferujemy czujniki zbliżeniowe firmy Celduc® Relais różnych typów. Znajdują się tu modele przeznaczone do detekcji położenia/obecności, pomiarów przepływu, jak i kontaktronowe czujniki poziomu cieczy. Mamy również czujniki Halla przeznaczone do detekcji kół zębatych. Każdy z modeli dostępny jest w wielu wersjach, które różnią się między sobą kształtem obudowy, długością przewodów i parametrami fizycznymi. Czujniki Halla proponujemy w wersji z wyjściem PNP i NPN oraz o maksymalnym zasięgu od 2 do 26 mm. Wszystkie czujniki posiadają wymagany stopień ochrony oraz spełniają polskie i europejskie normy.

Przekaźniki kontaktronowe

W obudowach SIP lub DIP, o różnych kombinacjach styków i napięciach sterowania cewki, stosowane są w układach sterowania, alarmach i testerach. Przełączają sygnały z czujników oraz sygnały wejściowe sterowników PLC.