ELSE ELEKTRİK A.Ş

Tel.: +90 212 4226670
Çobançeşme Mah.Sanayi Cad.
Nish Residence No: 44 A /114
34197 Bahçelievler, Istanbul
TURKEY


Elektrik-Elektronik ve Tekstil alanında faaliyet gösteren ELSE hem gelişen teknolojileri kullanarak tekstil sektöründe üretim yapan üretici kimliğe hem de teknik donanımlı mühendisleri ile Türkiye distribütörlüğünü yaptığı markaların ürünlerini kullanıcıya en hızlı ve doğru şekilde ulaştıran tedarikçi kimliğe sahiptir.

ELSE Elektrik otuz yıldan uzun süredir mümessili olduğu Semikron, Bussmann, Electronicon, Celduc, HitachiEurope, Lamina, Itelcond, Albright, Anderson Power Product, Proconect, Lac Sas, Adda, Kuhnke, Kendrion, Absopulse, Amantys, Maxwell, Proton gibi dünya markalarının ürünlerini müşterilerine stoktan tedarik etmenin gururunu yaşamaktadır. Ürün yelpazemiz de igbt, tristor, diyod, tristor-diyod modüller, yarı iletken hızlı sigortalar, silindirik sigortalar, sigorta yuvaları, fotovolteik sigortalar, orta gerilim sigortaları, solid state röleler, sensörler, fanlar, güç kondansatörleri, elektrolitik kondansatörler, dc kontaktörler, akü soketleri, solenoid bobinler, sürücüler, röleler olmak üzere birçok ürün bulunmaktadır.

Sales Engineers : Emel AGIN & Hilal ŞIMŞEK

Sales shop & team

Celduc solid state röleleri yenilikçi, güvenilir, sessiz, uzun ömürlü ve yüksek verimli yapıları sayesinde kullanım alanlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek genel ve endüstriyel amaçlı birçok uygulamada kullanılmaktadırlar. Genel olarak; Isıtma , sıcaklık Kontrolü ve endüstriyel ve/veya genel aydınlatma kontrolü olmak üzere üç ana uygulama alanı vardır.

Celduc Manyetik sensörler , Görüntüleme ve kontrol seviyesi , mesafe , hareket , pozisyon ve dönüş hızını belirlemek için takometre uygulamalarında kullanılırken ; otomotiv ,uçak, telekomünikasyon endüstrileri ve a üretim sektörünün tüm otomasyon uygulamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Celduc reed röleler kompakt boyut, güvenilirlik ve uygun çalışma maliyetleri ile mesafe, kontrol , pozisyon ,PLC ,endüstriyel kontrol , alarm ve telekom uygulamalarında kullanılmaktadır.